MX Player Pro (MOD) APK v1.57.4

MX Player Pro (MOD) APK
MX Player Pro (MOD) APK

MX Player Pro, telefonunuzda video izlemek için en etkili uygulamalardan biridir. Sadece akıllı telefonunuzun bu uygulamayı yüklediği söylenebilir mi hayır tabii, PC gibi güçlü bir video oynatma aracı haline geldi. 

 
Esnek ve özelleştirilebilir bir videoda kolayca düzenleyebilirsiniz. J2 Interactive, yüksek kaliteli bir üreticidir ve bu alanda birçok kişinin güvenini kazanır. Çok sayıda MX Player sürümü ürettiler. Bu, topluluktan çok fazla teşvik ve olumlu destek aldıklarını kanıtlıyor. Özelleştirme, destek ve hata düzeltmelerinin yanı sıra birden çok amaca hizmet eden sürümler. Bu stüdyonun ürünleri ile tavrı son derece ciddi ve takdire sayandır.
 

MX Player Pro Özellikler:

a) Desteklenen TÜM SES Formatları- MX Oynatıcı, AC-3, MP3, AAC vb. Dahil hemen hemen tüm ses formatlarını destekleyen en güçlü video oynatıcıdır.
 
b) ÇOK ÇEKİRDEKLİ KOD ÇÖZME- MX Player, Android için ilk çok çekirdekli kod çözme gerçekleştiren video oynatıcıdır. Çift çekirdekli cihazlarda yapılan test sonuçlarına göre, tek çekirdekli cihazlardan %70 daha fazla performans görülmüştür.
 
c) ÇİMDİKLE YAKINLAŞTIRMA, YAKINLAŞTIRMA VE SAĞ-SOL YAPMA- Ekranda basit çimdik hareketi ve sürükleme ile kolayca yakınlaştırma-uzaklaştırma yapılabilir. Ayrıca yakınlaştırma ve sağa sola çevirme seçenekleri de mevcuttur.
 
d) ALTYAZI HAREKETLERİ- Bir sonraki/önceki metne gitmek için ileri/geri kaydırma, Metni yukarı ve aşağı taşımak için yukarı/aşağı, Metin boyutunu değiştirmek için yakınlaştırma/uzaklaştırma.
 
e) ÇOCUK KİLİDİ- Çocuklarınızın arama yapmalarından veya başka uygulamalara dokunmalarından korkmadan eğlenmelerini sağlayın. (Eklenti gerekli)

Etiketler (labels)
mx player, mx player apk indir, mx player nedir, mx player pro apk, mx player mod apk indir, mx player mod, mx player indir, iptv izleme uygulaması android, iptv izle, mx player video, mx player mp3, 
Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski