Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası – Gizlilik İlkeleri
Tiklaap sitesi olarak gizililk ilkelerine bizde saygı duruyoruz ve önemsiyoruz. Aşağıdaki yapacak olduğum açıklamada bilgilerinizin güvenliği açısından dikkatle okuyunuz ve bu siteye girdikten sonra kabul etmiş sayılırsınız.

Bilgi Toplama ve Kullanımı
Blogger ve Özgün Kişisel blog www.tiklaap.com internet sitesi siteye üye olduğunuzda veya sitenin sunduğu ürün ya da hizmetlerden faydalanmak istediğinizde sizden edinilen bilgiler gizlilik ilkemiz içerisinde saklanır. www.tiklaap.com internet sitesi size ait olan bilgileri birleştirme ve yukarıda sayılan aynı gizlilik içerisinde muhafaza edebilir.

Web blogun da bulunan içeriklere yorum yapmak için Ad Soyad, Email ve Web Site adresi bilgilerinizi istiyoruz. Bu bilgilerinizi girmeniz ve yorum yapmanız halinde bu bilgileri saklıyoruz.

Reklamlar
Sitemizde dışarıdan şirketlerin reklamlarını yayınlamaktayız. Bu reklamlar çerez(cookıes) içerebilir ve bu şirketler tarafından çerez bilgileri toplanabilir, bizim bu bilgiye ulaşmamız mümkün değildir. Biz Google Adsense, vb. şirketler ile çalışmaktayız lütfen onların ilgili sayfalarından gizlilik sözleşmelerini okuyunuz. Adresiniz ve diğer bilgiler, şahsi bilgileriniz ile ilişkilendirilmemektedir.

Dış Bağlantılar
Tiklaap sitesi, sayfalarından farklı internet adreslerine bağlantı vermektedir. Tiklaap.com link verdiği, banner tanıtımını yaptığı sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir. Burada bahsedilen bağlantı verme işlemi, hukuki olarak “atıfta bulunma” olarak değerlendirilmektedir.

Yorum Kuralları

Tiklaap’da yer alan yazılara yapılan yorumlar blogda yer alması, o yorumları benimsediğimiz veya desteklediğimiz anlamına gelmez. Bagibu Blog’da yayınlara yorum yapmadan önce aşağıdaki kuralları dikkate almanızı önemle rica ederiz:


- Yazıların altına sadece o yazı ile ilgili yorumlar yazılmalıdır.

- Kişilik haklarına saldırı içeren, küçük düşürücü, hakaret içeren yorumlar yazılamaz.

- Reklam, tanıtım ve link paylaşma amaçlı yorumlar gönderilemez.

- Herkes yazdığı yorumdan sorumludur.
Bu kurallara uymayan yorumlar hiçbir uyarıya gerek kalmadan silinecektir.


İletişim
Tiklaap sitesinde uygulanan gizlilik politikası ile ilgili; her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi bize iletişim sayfamızdan iletebilirsiniz. Ariyetten içeriklerde telif hakkı gibi durumlar ile karşılaşır iseniz bize o makale ve neden telif hakkı olduğunu iletişim kısmından atarak bize bildirebilirsiniz ve bizde doğruysa o içerikleri kaldırırız.